19. 01. 08

 „Kúzlo vína a Umenie chutí“ ....

Od zmeny názvu a vynovenia interiéru reštaurácie v hoteli Marrol´s  v máji roku 2017 uplynul určitý čas. Reštaurácia s novým názvom - Houdini Wine&Dine - si žije svoj nový život. Známa je tým, že  ponúka hosťom skvelé špeciality šéfkuchára Michala Škrabáka a rovnako skvelý servis. Ale motto reštaurácie je stále rovnaké – vždy príjemne prekvapiť a predčiť očakávania hostí.

Toto bohato napĺňa Michal, mladý ambiciózny muž s nákazlivým úsmevom, ktorý mu takmer neschádza z tváre. Žije svoj sen, tvorí prekvapenia na každom tanieri a svoj tím vedie ku kreativite. Vďaka nemu sa objavila v ponuke novinka. Je ňou  5-chodové degustačné menu párované  vínami zo slovenských vinohradov. Výhodou je, že menu je možné si objednať priamo pri stole. Takýto  gurmánsky zážitok sa rozloží na približne jeden a pol hodiny. Čo je na degustačnom menu príťažlivé je aj skutočnosť, že každý mesiac je nové.

Ako vyzerá proces prípravy takéhoto menu ?  Michalovým koníčkom je vychutnávanie a spoznávanie chutí jedla v prepojení na krásy vína. Práve jeho hlas je rozhodujúci pri kolektívnom pracovnom párovaní vína s jedlom.

 A ešte jedna zaujímavosť, možno aj jedinečnosť, reštaurácie Houdini Wine&Dine. Je ňou  koncept  výhradnej orientácie na jedinečné slovenské vína. Veď zahraniční hostia hotela prichádzajú na Slovensko aj preto, aby krajinu spoznali cez domácu slovenskú kuchyňu a víno. V tomto ponímaní je tento slnečný mok  neoddeliteľnou súčasťou gastronómie.

A ako hodnotia naši hostia doterajšiu skúsenosť s takýmto degustačným menu ? Napríklad takto :

 “The restaurant on-site, Houdinis, was outstanding. The real treat for us was dinner, however. We had the tasting menu with wine.  Excellent service.  Highly recommended if you are staying in Bratislava.”

“Hotelová reštaurácia Houdini bola vynikajúca. Skutočným zážitkom pre nás bola večera. Mali sme degustačné menu s vínom. Vynikajúci servis. Veľmi odporúčame, ak ste v Bratislave.”

Okrem takýchto a podobných  písomných odkazov hostí je potešiteľný aj stúpajúci záujem návštevníkov reštaurácie  aj  o takéto menu.

Obedove menu

Menu u Houdiniho

2 chody 12,50 € / osoba
3 chody 14,50 € / osoba.

Čítať ďalej... 

Degustačné menu

Degustačné menu

Pripravil pre Vás šéfkuchár
Michal Škrabák a jeho tím.

Čítať ďalej... 

Kávová hodinka

Kávová hodinka

Príďte a ochutnajte našu ponuku sladkého pokušenia.

Čítať ďalej...

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka hotela Marrol's môže byť skvelým darčekom pre vašich blízkych a priateľov, prípadne obchodných partnerov.

Poukážka bude nezabudnuteľným prekvapením pri rôznych špeciálnych príležitostiach ako sú narodeniny, svadba, Vianoce,
Deň svätého Valentína alebo Deň matiek. Darčekové poukážky do reštaurácie Houdini vystavujeme v hodnote 30,-€ / 50,-€

Darčeková poukážka

Kúpiť darčekovú poukážku...