Články o reštaurácii Houdini

10. Gurmánske variácie. Prvé v roku 2019

Už čoskoro, 27.marca 2019 sa večer o 18:00 hod. otvoria dvere reštaurácie Houdini pre hostí Gurmánskych variácií.

Podujatie má už svoju tradíciu,  nadväzuje na 9 predchádzajúcich gurmánskych večerov s vynikajúcimi slovenskými vinármi. V ponuke je vždy 6 chodové degustačné menu šéfkuchára Michala Škrabáka párované vínami vybraného slovenského vinára.

Stojí za spomenutie týchto výrazných mien slovenských vinárov, ktorí sa prezentovali v reštaurácii Houdini počas Gurmánskych variácií :   vinárstvo Pavelka, Vínne pivnice Chowaniec&Krajčírovič zo Sv. Jura,  Zápražný z Vinosadov, Víno Nichta z Čajkova, Hubert, Vins winery, Terra Parna, Karpatská Perla Šenkvice a Vinkor Vinosady.

Vyberať nového partnera pre Gurmánske variácie nie je jednoduché. Je veľmi veľa úžasných slovenských vinárov, producentov skvelých vín. Ale partnerom Gurmánskeho večera býva vždy iba jeden. 

Tentokrát pre spojenie gurmánskeho zážitku s čarom vína rozhodla charakteristika jedného slovenského vinárstva, ktoré na svoje webovej stránke (www.vinotajna.sk) o sebe píše :

„Keď sa chcete obliecť, idete do obchodného domu. Tam si často vyberiete z odevov, ktoré sú v rámci rôznych akcií pohádzané len tak lárom-fárom na hromadách. Ak sa chcete pekne a kvalitne obliecť, idete do značkového butiku. Nehrabete sa v hromade šatstva, ale dôstojne si vyberiete z ich ponuky, ktorá na vás čaká na vešiakoch. Čo kus, to unikát. A čo charakterizuje vinárstvo, ktoré o sebe pravdivo tvrdí, že je butikové? Neznamená to malú výrobu vína, ale jeho špičkovú kvalitu . Takým vinárstvom je TAJNA Vineyards&Winery.

Mozaika Gurmánskych variácií v prepojení na butikové vinárstvo Tajna je mozaikou, v ktorej sa slovíčko butik opakuje viackrát. Prečo?  Lebo hotelová reštaurácia Houdini sídli v hoteli  Marrol´s *****, ktorý patrí do kategórie butikových hotelov.

Sledujte informácie na facebooku, kde čoskoro bude zverejnené 6 chodové degustačné menu s párovanými vínami vinárstva Tajna  Vineyards&Winery.

https://www.facebook.com/HoudiniWineandDine/

http://www.vinotajna.sk/

 

Otváracie hodiny Houdini

Pondelok - Sobota : 12:00 - 22:00 
Nedeľa : 12:00 - 15:00 // 18:00 – 22:00Navštívte nás

Reštaurácia Houdini

Tobrucká 4

811 02 Bratislava

 

Kontaktujte nás

email: houdini@hotelmarrols.sk

tel: +421 2 577 84 600

Reštaurácia Houdini, Tobrucká 4, 811 02 Bratislava, email:houdini@hotelmarrols.sk, tel: +421 2 577 84 600

English